Witusia

Witusia – wyjątkowo głośno mrucząca elegantka.

Witusia tak naprawdę miała być Witkiem 😉 Została zauważona przez karmicielkę przy jednej z naszych kocich miejscówek. Biegała za kotami, miauczała… Bardzo głośno mruczała! Jej mruczenie było słychać z daleka, jednak kiedy zbliżałyśmy się do niej, odsuwała się. Łapaliśmy Witkę 3 dni… w nocy i w dzień… W końcu się udało! Witka tuliła się do Pani Doktor, a przy pobieraniu krwi było słychać ją w poczekalni – tak głośno mruczała!

Witka od jakiegoś czasu mieszka w naszym azylu 🙂 Uwielbia inne koty i zabawy. Bardzo lubi się przytulać i kiedy przestaje się ją głaskać wstaje i domaga się więcej! Ma piękne czarne futerko z elegancką białą krawatką 🙂
Witusia została dwukrotnie odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona, testy na choroby wirusowe (FIV i FeLV) ma ujemne. Wkrótce przejdzie zabieg sterylizacji.

Kontakt w sprawie adopcji: Natalia 691 668 044 lub Nina 606 243 797 lub kotyzgrochowa@gmail.com Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu utrzymania i zabiegu sterylizacji Witki: Fundacja Koty z Grochowa – Na Rzecz Kotów w Potrzebie BZ WBK 68 1090 1043 0000 0001 3070 7515 Tytułem: darowizna na cele statutowe/Witka lub za pośrednictwem PayPal: kotyzgrochowa@gmail.com Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.