Kapiszon

Kapiszon – przytulak z szykownym wąsikiem!

Kapiszon to kociak znaleziony przypadkiem przez Pana Adama, który nie mógł przejść obojętnie obok samotnego malucha. Mimo wielu podopiecznych postanowiłyśmy nie zostawiać kociaka samego tuż przed Świętami. Maluch był w kiepskim stanie. Oprócz odwodnienia i świerzbu w uszach był bardzo zakatarzony. Infekcja była na tyle zaawansowana, że pod oczkami pojawiły się żywe rany 🙁 Kapiszon od razu rozpoczął leczenie, a tuż po Świętach przeniósł się do DT. Obecnie po strupkach nie ma już śladu, a wyłysienia powolutku zaczynają zarastać sierścią. Kapiszon jest niesamowity! Może sobie spać w najlepsze, ale gdy tylko poczuje obecność człowieka od razu robi „bruuum” i zaczyna ugniatać ciasteczka w powietrzu oraz domagać się przytulania, noszenia, całowania, miziania…można by wymieniać w nieskończoność. Kapiszon to pierwszy kociak w DT Ciotki Pauliny, który nie wyjada rezydentom z misek! Grzecznie pałaszuje do końca to, co zostało mu nałożone, ewentualnie czyści michy gdy starsze koty już skończą posiłek 😉

Oprócz wspaniałego charakteru ma też wyjątkowy „wąsik”na pyszczku, co nadaje mu niewątpliwie dostojności 😉 Kapiszon ma około 3 miesięcy, został już odrobaczony i zaszczepiony. Testy w kierunku FELv/FIV wyszły ujemne. Szuka domu, w którym już mieszka młody kot, bądź może być wydany w dwupaku z innym naszym podopiecznym.

Kontakt w sprawie adopcji: Paulina 512 526 074 lub Nina 606 243 797 lub kotyzgrochowa@gmail.com Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu leczenia i profilaktyki Kapiszona! Fundacja Koty z Grochowa – Na Rzecz Kotów w Potrzebie BZ WBK 68 1090 1043 0000 0001 3070 7515 Tytułem: darowizna na cele statutowe/Kapiszon lub za pośrednictwem PayPal: kotyzgrochowa@gmail.com Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.