Józia

Józia koteczka – modelka ze wsi .

Józia to koteczka, która urodziła się na wsi. Jej urodzenie nie było przypadkiem, bowiem pani, która opiekowała się matką Józi uważała, że każda kotka przynajmniej raz w życiu musi mieć kocięta, którym przecież i tak „znajdzie się” dom. No właśnie..dom się jakoś nie znalazł, a Józia trafiła pod naszą opiekę, aby nie podzielić losu matki, która po urodzeniu pierwszego miotu nie została wysterylizowana, a jedynie otrzymywała środki hormonalne zapobiegające ciąży.

Józia to bardzo towarzyska i wesoła koteczka, która uśmiecha się do zdjęć. Jest bardzo miziasta i uwielbia zabawy, dlatego poszukuje domu, w którym mieszka już kot. Może być wydana również z innym naszym podopiecznym. Józia ma 8 miesięcy. Testy w kierunku FELv/FIV wyszły ujemne. Jest odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana. Koteczka została też już wykastrowana. Jedyne czego jej potrzeba to kochający dom 🙂

Kontakt w sprawie adopcji: Nina 606 243 797 lub Paulina 512 526 074 lub kotyzgrochowa@gmail.com Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu zabiegu sterylizacji i profilaktyki Józi: Fundacja Koty z Grochowa – Na Rzecz Kotów w Potrzebie BZ WBK 68 1090 1043 0000 0001 3070 7515 Tytułem: darowizna na cele statutowe/Józia lub za pośrednictwem PayPal: kotyzgrochowa@gmail.com Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.