Bromba

Słodka Bromba .

Bromba znalazła się u nas przez przypadek. Ze wsi miały do nas przyjechać dwie kotki na kastrację. Okazało się, że jedna z nich ma już odchowanego malucha, który złapał się zamiast drugiej kotki. Takim oto sposobem, mała Bromba ma szansę na lepsze życie niż spanie w stodole i walka o pożywienie.

Koteczka jest młoda, ma około 2 miesiące. Jest mięciutka jak króliczek. Została odrobaczona i zaszczepiona, kocia mama testy w kierunku chorób zakaźnych (fiv/felv) ma ujemne. Malutka bardzo lubi koty i psy, głośno mruczy i jest bardzo towarzyska. Bez problemu trafia do kuwety i nie jest wybredna przy jedzeniu. Posiada książeczkę zdrowia. Bromba szuka domu w dwupaku z innym naszym podopiecznym, bądź może zamieszkać w domu, w którym mieszka młody kot.

Kontakt w sprawie adopcji Nina 606 243 797 lub kotyzgrochowa@gmail.com Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu profilaktyki Bromby! Fundacja Koty z Grochowa – Na Rzecz Kotów w Potrzebie BZ WBK 68 1090 1043 0000 0001 3070 7515 Tytułem: darowizna na cele statutowe/Bromba lub za pośrednictwem PayPal: kotyzgrochowa@gmail.com Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.