Batman

Batman

Batman – delikatny i spokojny.

Batman to trochę taki Latający Holender. Zmieniał kilka razy domy, przechodząc z rąk do rąk. Ostatnio mieszkał u Pana Andrzeja na warszawskiej Pradze. Był jego wiernym towarzyszem, a Pan Andrzej troszczył się o niego, jak umiał najlepiej. Niestety sam, mimo dość młodego wieku, zmaga się z niepełnosprawnością. Mimo przeciwności losu, chciał być samodzielny i mieszkał sam. Niestety nie dał rady płacić wszystkich rachunków, stracił mieszkanie, a tym samym jego podopieczny – stracił dom. Pan Andrzej trafił do rodziny, niestety Batman nie mógł przeprowadzić się z nim (z uwagi na obecność innych, agresywnych zwierząt). I tak trafił pod naszą opiekę.

Batman to bardzo zadbany, delikatny i spokojny kocurek. Jest bardzo przyjacielski, miziasty, chętnie ociera się o nogi i sporo mówi do ludzi. Na swoim terenie jest bardzo odważny. W azylu troszkę na razie przestraszony, ale z dnia na dzień coraz bardziej otwiera się na kontakt z człowiekiem. Do innych kotów podchodzi spokojnie, z zaciekawieniem.

Batman ma około 4-5 lat. Testy w kierunku FeLV/FIV wyszły ujemne. Jest zaszczepiony i zaczipowany. Jest już wykastrowany. Jedyne czego mu potrzeba to kochający dom 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.